Wybielanie zębów

Twój uśmiech jest dla nas najważniejszy

Regeneracyjne wybielanie zębów jest dla pacjenta zabiegiem przynoszącym podwójne korzyści. Dzięki zastosowanej technologii jesteśmy w stanie połączyć odwrażliwianie zębów oraz ich wybielenie. System Prevdent pozwala Nam na zapewnienie pacjentom piękne, bielsze (o nawet 8 odcieni) zęby w niespełna 90 minut!

Podczas zabiegu wybielania z preparatem Prevdent zęby Pacjenta są całkowicie bezpiecznie, a szkliwo nie narażone na żaden uszczerbek.

Efekty wybielania mogą utrzymać się nawet do 3 lat, jednak rzeczywista długość efektów wybielania uzależniona jest od indywidualnych warunków, takich jak nawyki żywieniowe, czy odpowiednia dbałość o higienę jamy ustnej.

Regeneracyjne wybielanie zębów preparatem Prevdent jest zabiegiem niemalże bezbolesnym, a rekomendujemy go głównie pacjentom chcącym upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu – przywrócić zębom olśniewającą biel, pozbywając się przy tym nadwrażliwości.

Dieta podczas wybielania zębów

W trakcie wybielania zębów zalecane jest stosowanie tzw. Diety białej. Co to oznacza?

  • nie spożywanie produktów spożywczych o mocnym zabarwieniu, takich jak: owoce, soki, czy nawet przyprawy.
  • w celu osiągnięcia najskuteczniejszych efektów musimy zrezygnować również z picia kawy, herbaty, gorącej czekolady, czy też ze spożywania czerwonego mięsa i wędlin
  • absolutnie niewskazane jest palenie papierosów, ponieważ jest to jeden z czynników intensywnie barwiących nasze szkliwo.

 

Projektowanie uśmiechu DSD

Możliwości stworzone przez postęp w temacie stomatologii estetycznej dają Nam okazję do cyfrowego zaprojektowania uśmiechu, który będziemy w stanie zobaczyć przed rozpoczęciem jakichkolwiek zabiegów stomatologicznych.

Projektowanie uśmiechu DSD pozwala nam na zobaczenie naszego uśmiechu, całkowicie zintegrowanego z rysami Naszej twarzy oraz jej mimiką na etapie planowania zabiegów.

DSD (digital smile design) opiera się na technologii wykonania serii zdjęć zewnątrz- oraz wewnątrzustnych, które dzięki specjalnemu oprogramowaniu komputerowemu pozwalają lekarzowi na zaprojektowaniu docelowego wyniku oraz zaplanowania, krok po kroku, etapów poprawiania estetyki jamy ustnej, naszego wymarzonego uśmiechu.

Inne nasze usługi
zobacz pełną ofertę
polecają nas
Opinie naszych klientów