Diagnostyka pełna

Twój uśmiech jest dla nas najważniejszy

Dla uzyskania najwyższej jakości diagnostyki, leczenia oraz ustalania jego planu oferujemy Państwo usługi z wykorzystaniem nowoczesnego tomografu 3D.

Diagnostyka cyfrowa

System diagnostyki cyfrowej pozwala na dostarczenie Pacjentowi obrazów w formacie 3D, zdjęć pantomograficznych 2D oraz zdjęć cefalometrycznych. Dzięki tak szerokim możliwościom jesteśmy w stanie zapewnić bardzo efektywną diagnozę, a co za tym idzie – skuteczne leczenie. Badanie tomograficzne jest fundamenetem do zaplanowania leczenia implantologicznego. Trójwymiarowemu zdjęciu zawdzięczamy precyzyjne informacje dotyczące ilości kości znajdującej się w miejscu planowanej implantacji. Kolejną korzyścią jest możliwość dobrania idealnej wielkości implantu, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo podczas zabiegu. Tomografia 3D niweluje szanse na uszkodzenie struktur anatomicznych, takich jak nerw zębodołowy.

Skaner wewnątrzustny

Dla uzyskania najwyższej jakości diagnostyki, leczenia oraz ustalania jego planu oferujemy Państwo usługi z wykorzystaniem nowoczesnego tomografu 3D. System diagnostyki cyfrowej pozwala na dostarczenie Pacjentowi obrazów w formacie 3D, zdjęć pantomograficznych 2D oraz zdjęć cefalometrycznych.

Dzięki tak szerokim możliwościom jesteśmy w stanie zapewnić bardzo efektywną diagnozę, a co za tym idzie – skuteczne leczenie.

 

Badanie tomograficzne jest fundamentem do zaplanowania leczenia implantologicznego.


Trójwymiarowemu zdjęciu zawdzięczamy precyzyjne informacje dotyczące ilości kości znajdującej się w miejscu planowanej implantacji. Kolejną korzyścią jest możliwość dobrania idealnej wielkości implantu, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo podczas zabiegu. Tomografia 3D niweluje szanse na uszkodzenie struktur anatomicznych, takich jak nerw zębodołowy.

Niezwykle popularnym narzędziem wykorzystywanym w diagnostyce jest skaner wewnątrzustny pozwala on na uniknięcie konieczności wykonywania wycisków. Jest on pomocny w przypadku w tworzenia rozwiązań z zakresu protetyki, takich jak licówki czy też korony protetyczne. Pozwala on także na zniwelowanie wszelkich błędów wynikających z nieprawidłowego pobrania wycisków przy pomocy masy wyciskowej. Skaner wewnątrzustny daje szansę na najlepsze efekty estetyczne i niemalże idealne dopasowanie wybranego przez stomatologa i pacjenta uzupełnienie. Cała diagnostyka trwa zaledwie kilka minut i pozwala na znacznie precyzyjniejsze planowanie leczenia.

Cennik zabiegów

Zdjęcie zębowe (radiowizjografia)
50 zł
Zdjęcie pantomograficzne (pantomogram)
150 zł
Zdjęcie cefalometryczne one-shot 150 zł
150 zł
Zdjęcie pantomograficzne + cefalometryczne
270 zł
Tomografia komputerowa odcinka
250 zł
Tomografia komputerowa całego łuku
350 zł
Inne nasze usługi
zobacz pełną ofertę
polecają nas
Opinie naszych klientów