Stomatologia Estetyczna

Twój uśmiech jest dla nas najważniejszy

Czym zajmuje się stomatologia estetytczna?

Wielu z Nas spotkało się kiedyś, lub aktualnie boryka się z niezadowoleniem , brakiem satysfakcji, czy nawet kompleksami, widząc swój uśmiech, swoje zęby – dziedzina stomatologii, zwana estetyczną, przybywa wnet z ratunkiem  – wszystko dla odzyskania Twojej pewności siebie, która jest najważniejsza.

W skład stomatologii estetycznej wchodzi:

-Projektowanie uśmiechu DSD

-Wybielanie zębów

-Licówki

-Korony zębów

-Wypełnienia kompozytowe

-Implanty zębów

Licówki na zęby

Licówki stały się bardzo popularnym i… stosunkowo tanim sposobem poprawy estetyki naszego uśmiechu, naszej jamy ustnej.

Licówki to ultracienkie, laminaty porcelanowe, które „naklejane” są bezpośrednio na szkliwo naszych zębów, kryjąc dzięki temu wszelkie przebarwienia, mechaniczne uszkodzenia, czy nieodpowiedni kształt, długość zębów.

Pacjenci decydujący się na założenie licówek, to pacjenci, u których np. palenie papierosów, czy drobne uszkodzenia mechaniczne (takie jak ukruszenia) sprawiły, że uśmiech stał się powodem do dyskomfortu. Licówki korygują kształt, długość, i kolor naszych naturalnych zębów, nadając im „hollywoodzki” blask i wygląd.

Licówki bez szlifowania

„Hitem” w dziedzinie stomatologii estetycznej, w kwestii przywracania pięknej estetyki uśmiechu stały się licówki zakładane bez szlifowania.

Tego typu licówki, w przeciwieństwie do tradycyjnych, są zakładane w sposób całkowicie nieinwazyjny, bezbolesny, nie sprawiający jakiegokolwiek dyskomfortu podczas zabiegu, ponieważ do ich założenia nie wymagane jest wcześniejsze oszlifowanie wierzchniej warstwy naszych zębów, a efekt estetyczny osiągany jest natychmiastowo.

Wybielanie zębów

W zakresie wybielania zębów, stomatologia estetyczna pozwala nam na całkowicie bezbolesny zabieg zostawiający nas ze śnieżnobiałym uśmiechem, który zostaje z Nami nawet na lata.

Nakładkowe wybielanie zębów polega na regularnym oraz samodzielnym nakładaniu przez pacjenta specjalnej nakładki, która wykonana została  gabinecie stomatologicznym. Stosuje się również inne nazewnictwo tej metody, a mianowicie „wybielanie nocne”, ponieważ zalecane  jest korzystanie z przygotowanej nakładki nocą, podczas snu.

Stosowanie metody nakładkowej, w celu wybielania zębów jest całkowicie bezpieczne, ponieważ jedyną zmianę, którą wprowadza w naszej jamie ustnej, to skuteczne oraz szybkie wybielenie szkliwa naszych zębów.

Cennik zabiegów

Wypełnienie wysokoestetyczne (z odtworzeniem anatomii i naturalnego kolorytu zęba)
650 zł
Wybielanie nakładkowe
1200 zł
Wybielanie jednowizytowe w gabinecie
1600 zł
Wybielanie zębów metodą Prevdent
1850 zł
Czyszczenie zębów – usunięcie kamienia i osadu
250-300 zł
Pełne czyszczenie z fluoryzacją
380 zł
Inne nasze usługi
zobacz pełną ofertę
polecają nas
Opinie naszych klientów