Gabinet

Każdego dnia budujemy lepsze miejsce

Dlaczego my?

mjkstomatologia.pl jest miejscem stworzonym na bazie wieloletniego doświadczenia i marzeń o pracy w przestrzeni zgodnej z naszymi zawodowymi przekonaniami.

Wsparci fachową kadrą - zarówno lekarzy, higienistek jak i naszych asystentek, w profesjonalny i przystępny sposób przeprowadzamy zabiegi z wszystkich dziedzin stomatologii. Ogromnie wdzięczni obdarzonym przez pacjentów zaufaniem nieustannie poszerzamy swoje kwalifikacje, rozsądnie weryfikując rynkowe nowości.

„Relacje i ich pielęgnowanie - głównie przez dokładanie wszelkiej staranności w naszej pracy, zawsze były dla nas priorytetem. Szczęśliwie praca jest również naszą pasją, dzięki czemu przekraczając próg gabinetu czujemy się jak w domu. Możliwość zaproszenia Was do siebie, i otoczenia opieką jest dla nas zawsze ogromną satysfakcją. Przeszło 90% naszych pacjentów stanowią osoby z tzw. ”polecenia” - chyba dobrze jest nam razem :).”

Małgorzata i Jan Kotarscy

Nasza historia

„Najtrudniejsze jest zdecydowanie się na działanie. Reszta to już tylko kwestia wytrwałości.”

Amelia Earhart

Decydując się na założenie gabinetu stomatologicznego zależało nam na stworzeniu placówki profesjonalnej i wielospecjalistycznej. Równocześnie - mając do siebie spory dystans i raczej brak tolerancji dla rozdmuchiwania prostych spraw, chcieliśmy żeby każdy pacjent poczuł się u nas jak z wizytą u dobrego znajomego. W takim skracaniu dystansu na pewno pomaga nam nie tylko przyjazne i ciepłe wnętrze, ale przede wszystkim profesjonalna i zaangażowana kadra. Wieloletnia współpraca naszego zespołu zaowocowała powstaniem intuicyjnych „check-list” i systemów działań, zawsze personalizowanych i weryfikowanych etapowo. Ciągła współpraca z ośrodkami akademickimi pozwala nam natomiast nie tylko być na bieżąco z wszystkimi nowościami, ale również umiejętnie odrzucać te niekoniecznie trafione.

Od początku stawiamy na „być”. Gabinet mjkstomatologia.pl jest miejscem stworzonym na bazie wieloletniego doświadczenia i z potrzeby zrealizowania marzenia o przestrzeni zgodnej z naszymi zawodowymi przekonaniami.

Nie pozostaje nam zatem nic innego jak zaprosić Państwa do nas i życzyć mile spędzonego czasu!

Nie pozostaje nam zatem nic innego jak zaprosić Państwa do nas i życzyć mile spędzonego czasu!
Oferta gabinetu
zobacz pełną ofertę