Gabinet

Każdego dnia budujemy lepsze miejsce

Dlaczego my?

Mamy niesamowitą przyjemność jak i zaszczyt zaprosić Państwa do naszego nowo otwartego gabinetu. Dołożyliśmy wszelkich starań aby stworzyć dla Państwa miejsce, gdzie w profesjonalny, rzeczowy ale i przyjemny sposób uzyskacie pomoc we wszelkich dziedzinach stomatologii.

Kim jesteśmy? Małżeństwem dentystów, których poza pasją do żeglarstwa, paralotniarstwa, kolarstwa i szeroko pojętego sportu :) połączyło zamiłowanie do stomatologii.

Uzupełniamy się i wspieramy korzystając z doświadczenia własnego jak i naszych serdecznych przyjaciół. Kodeks etyki lekarskiej jest bardzo bliski naszym sercom, dlatego też nasi Pacjenci mogą mieć pewność, że Ich dobro zawsze będzie naszym priorytetem.

Nasza historia

Długo zwlekaliśmy z decyzją o otworzeniu własnej praktyki. Staraliśmy się zdobyć jak największe doświadczenie aby pomóc Państwu w każdym stomatologicznym problemie.

Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest wymiana spostrzeżeń, doświadczeń i możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami. Z tego też powodu lek.dent. Jan Kotarski cały czas współpracuje z Poradnią Chirurgii Stomatologicznej w Przychodni CePeLek na ul. Koszykowej.

Dołożyliśmy wszelkich starań aby nasz personel był na najwyższym poziomie by odpowiednio zadbać o Państwa zdrowie i komfort wykonywanych u nas zabiegów.

Dysponujemy bardzo nowoczesnymi sprzętami a wszelkie niezbyt przyjemne zabiegi wykonujemy w miejscowym znieczuleniu aby w najwyższym stopniu zadbać o Państwa komfort i bezpieczeństwo.

Nie pozostaje nam zatem nic innego jak zaprosić Państwa do nas i życzyć mile spędzonego czasu!
Oferta gabinetu
zobacz pełną ofertę